ХОВД АЙМГИЙН ЖАРГАЛАНТ СУМЫН ИРГЭДИЙН ТӨЛӨӨЛӨГЧДИЙН ХУРАЛ

2016-2020 он

2015-10-15 11:20

ИТХ-ын Төлөөлөгчид

1.    Дэмчиг               Бумцэнд                    Бизнес эрхлэгч              

2.    Цэрэнготов        Галбадрах                Төрийн банкны эдийн засагч

3.    Даваа ням         Бадамсэд                  Хаан банкны тооцооны төв хариуцсан менежер

4.    Пүрэвжав          Алтанлхагва              Цаст алтай сургууль, Багш

5.    Цэвээн              Лувсанлхамо             ''АПУ трейдинг'' ХХК-ны худалдааны төлөөлөгч

6.    Цэрэннадмид   Цэндхүү                     ''Цагаан бөлбөө'' ХХК-ны захирал

7.    Аюушжав          Дашням                      Хувиараа

8.    Пүрэвсүрэн      Батбаяр                      Капитал банкны Ховд дахь салбарын захирал

9.    Баттулга           Амартүвшин               МҮОНТ-н Ховд дахь хураамжийн тасгийн дарга

10. Калман            Сапаргүл                     ''Ховд'' зочид буудлын зохион байгуулагч

11. Цэрэнбат         Бат-Эрдэнэ                 Хувиараа

12. Мөнхсүлд        Баасанжав                   ''Аргалантын тэнгис'' ХХК-ны захирал

13. Төмөр-очир     Мягмардорж                ''Ногоон алтай'' ХХК-ны захирал

14. Цэнджав          Цогтбаяр                     ''Панцас'' ХХК-ны захирал

15. Алтангэрэл      Энхмөнх                      Хувиараа

16. Баянжаргал     Нармандах                  ''Бадамлах дөл'' ХК-ны ерөнхий менежер

17. Лхагварэнцэн  Отгонцагаан                Цамбагарав багийн Засаг дарга

18. Ширэндэв        Банзрагч                ''Хас түлхүүр'' ХХК-ны менежер, гүйцэтгэх захирал

19. Баарай             Амгаланбаатар           ИТХ-ын Ажлын албаны ажилтан

20. Ишдорж           Цэрмаа                         Наран багийн Засаг дарга

21. Дүйсенбай       Игилик                          Хувиараа

22. Бүдээ               Нямдэлгэр                    Ховд аймгийн ЗДТГ-ын нягтлан бодогч

23. Мандах            Оюунчимэг                   ХИС-ын Гадаад хэл, ССТ-ын Ахлах багш

24. Заяат               Цоож                             Наран,Рашаанд багийн ӨЭМТ-ын эрхлэгч эмч

25. Батмөнх           Туулайтулга                 Хувиараа

26. Батхүү              Шинэзориг                    Хувиараа

27. Дамдиндорж    Цэвээнравдан              Хувиараа

28. Жамсран          Амарсайхан                  ''Өнөр бүл'' ХХК-ны захирал

29. Чулуунбаяр     Даваадорж                    ''Шим ус'' ОНӨААТҮГ-ын ерөнхий санхүүч

30. Эрдэнээ          Батмөнх                  Төрийн банкны тооцооны төв хариуцсан менежер

31. Даваажав        Оюунгэрэл                     ''Гэрэлт наран өөд'' Цэцэрлэгийн эрхлэгч

ИТХ-ын тэргүүлэгчид

11.Дэмчиг           Бумцэнд    

2.    Цэвээн           Лувсанлхамо

33.Пүрэвсүрэн   Батбаяр

П4.Мөнхсүлд     Баасанжав   

5.Мандах           Оюунчимэг    

6.Дүйсенбай      Игилик 

а

7.

 

2012-2016 оны ИНХ-ын дарга нар

1.Н.Оюунцэцэг                  Бугат

2.Л.Эрдэнэчимэг               Жаргалан

3. Б.Шинэзориг                  Бичигт

4. Д.Игилек                        Наран

5.Ц.Бямбачулуун              Магсаржав

6.Б.Чимгээ                         Цамбагарав

7.Д.Мандахсоёл                Буянт

8.Б.Даваахүү                     Баатархайрхан

9.Г.Рэгзэд                          Рашаант

10.Хоролсүрэн                  Тахилт

11.Б.Амартүвшин             Алагтолгой

12.Л.Бааст                        Хайрхан


2015-10-15 11:20

Сумдууд